Зв'язатись
Про нас
Viktorov Architects – це сімейне архітектурне бюро, що базується у місті Києві. Займаємось індивідуальним проектуванням об'єктів нерухомості з 2004 року.
Персоналії
Дмитро Вікторов веде наше проектне бюро, маючи глибоке розуміння архітектурного проектування та нормативних вимог. За 19 років практики він успішно реалізував множину проектів, охоплюючи широкий діапазон складності. Його вміння глибокого аналізу та зосередження на важливих деталях гарантує високу ефективність і якість кожного проекту.
Головний архітектор проекту
Леонід Вікторов, головний конструктор проектів, має багатий досвід у проектуванні експериментальних конструкцій. Як лауреат державних премій у сфері будівництва, він глибоко розуміє несучі конструкції та готовий надавати консультації замовникам та підрядникам у складних випадках.


Головний інженер проекту
Олексій Вікторов - архітектор, з більш ніж 15-річним досвідом, є експертом у створенні сучасних архітектурних просторів і інтер'єрів. Він володіє умінням працювати як над ескізами, так і над повним комплектом проектної документації для різноманітних об'єктів нерухомості.

Архітектор Київ
Ліда Вікторова – головний архітектор проектів. Спеціалізується на ефективних проектах житлових комплексів. Завдяки багаторічному досвіду чудово відчуває ергономіку простору, може на око визначити сильні та слабкі сторони архітектурного рішення. Обожнює будівництво та прискіплива до найменших деталей на авторському нагляді.
Авторський нагляд
Сертифікати
Сертифицированный архитектор
сертифицированный инженер
лицензия на проектирование с 2004 года
лицензия на архитектуру украина 2009-2013
регистрация архитектурного бюро