Архітектурне бюро

Viktorov Architects – це сімейне архітектурне бюро, що базується у місті Києві. Займаємось індивідуальним проектуванням нестандартних об'єктів нерухомості з особою з 2004 року.
Дмитро Вікторов – керівник проектного бюро, архітектор. Чудово розуміється на законодавстві та нормуванні при проектуванні нерухомості на всіх етапах реалізації проектних робіт. Досвід проектної діяльності понад 15 років. Вирішення архітектурних завдань будь-якої складності завдяки аналітичному складу розуму та одночасної концентрації на безлічі важливих деталей дозволяє реалізовувати великі проекти з малим колективом та витратами.
Архитектор Киев
Олексій Вікторов – архітектор. Спеціалізується на проектуванні сучасних житлових просторів. Добре орієнтується як в ескізному проектуванні, так і в робочій документації для всіх типів сучасних об'єктів нерухомості. Досвід проектування понад 10 років.
Архитектор Киев
Ліда Вікторова – головний архітектор проектів. Спеціалізується на ефективних проектах багатоквартирних житлових будинків та житлових комплексах. Завдяки багаторічному досвіду чудово відчуває ергономіку простору, може на око визначити сильні та слабкі сторони архітектурного рішення.
Архитектор Киев
Леонід Вікторов – головний конструктор із величезним досвід роботи. У ранні роки займався проектуванням експериментальних конструкцій у КиївЗДНІІЕП. Лауреат державних премій у сфері будівництва. На сьогоднішній день один із найкращих інженерів-конструкторів старої архітектурної школи.
ГИП Киев
Наша досвідчена команда здатна виконати всі типи робіт в архітектурі та проектуванні будь-якої складності та масштабу. Наші проекти були реалізовані не лише на території Києва та інших міст України, а й у низці інших країн.
Сертифицированный архитектор
сертифицированный инженер
лицензия на проектирование с 2004 года
лицензия на архитектуру украина 2009-2013
регистрация архитектурного бюро