Получить консультацию
Архитектор Дмитрий Викторов

Відгуки архітектора про каркасні будинки

Відгуки про каркасні будинки
Вирішили будувати котедж чи дачу? Думаєте про каркасний будинок з дерева, каркасно-щитовий будинок чи сіп-панелі?
Відгуки про каркасні будинки досить різноманітні і часто залежать від зацікавленості сторін. В архітектурному бюро Viktorov Architects ми прагнемо того, щоб замовник отримував максимум експертної інформації, необхідної для виваженого ухвалення рішення щодо будівництва будинку.
Що думає про каркасні будинки із дерева архітектор?
Спростивши інформацію можна виділити такі основні аспекти таких технологій будівництва:
☑️ Дерев'яні каркасні будівлі (у тому числі будинки за канадською технологією, збірно-щитові будинки, будинки з сип-панелей) мають нормативний термін експлуатації до 50 років, що мінімум у два рази менше за мінімальний термін експлуатації цегляних, кам'яних та залізобетонних будівель. Проте це абстрактний максимум, фактична гарантія від забудовника може бути десь на порядок менше.
☑️ Дерев'яні каркаси прощають менше помилок, тому дуже важливий незалежний технічний контроль на всіх етапах виробництва елементів та монтажних робіт. Безліч різноманітних деталей, шарів з легких матеріалів з обмеженою міцністю і малою морозостійкістю, накладаючись на людський фактор або недоліки проекту будинку можуть призвести до зносу будівлі швидше, ніж корозія кузова на авто. Насамперед саме помилки при проектуванні та монтажних роботах є одними з основних причин багатьох негативних відгуків від людей, хто придбав каркасні будинки.
☑️ Потрібно бути готовим до регулярного переліку робіт з обслуговування будинку. Антибактеріальна обробка конструкцій, заміна пошкоджених, усунення наслідків температурних деформацій деревини в наслідок багаторазових циклів заморозки та разморозки, що притаманні до клімату більшості України. Найцікавіше, що покупець каркасного будинку часто не підозрює про необхідність та регулярність таких робіт. Без проведення цих робіт термін експлуатації будівлі починає стрімко зменшуватися. Разом з цим проведення цих робіт дуже часто призводить до необхідності демонтажу облицювань будинку як усередині, так і зовні будинку.
☑️ Каркасні дерев'яні конструкції не здешевлюють внутрішнє оздоблення, інженерне обладнання та благоустрій прилеглої території. Роботи та матеріали по цих блоках можуть складати до 50% вартості будівництва будинку. Це означає, що навіть якщо конструкції каркасного будинку будуть в 2 рази дешевшими від капітальних, то в загальному кошторисі додаткова економія складе не більше чверті від його загальної вартості. При цьому термін експлуатації в мінімум в 2 рази менший за капітальну нерухомість.
☑️ Швидкість монтажу каркасних будинків вище за капітальні і це їх безумовна перевага. Активний розвиток виробництв збірних каркасних будинків призводять до можливості отримання нерухомості за декілька місяців. Для нового будівництва капітальних будинків від початку проекту до заселення уходить часу мінімум в декілька разів більше.
Коли ви вибираєте будинок за каркасною технологією не забувайте, що деталі приховують багато .
Якщо вас цікавить, з чого складається хороший проект будинку, то переходьте за посиланням.

Тест "Який будинок будувати"
Пройди та отримай ескіз по акційній ціні
Другие статьи