Получить консультацию
Архитектор Дмитрий Викторов

УТЕПЛЮВАЧ ДЛЯ БУДИНКУ
ПОРІВНЯННЯ

ЗАМОВНИКУ БУДІВНИЦТВА
Сучасні норми теплоізоляції наближають нас до майбутнього, коли будинки матимуть нульовий енергетичний баланс. Але для цього сама концепція будинку з каменю вимагає перегляду та переосмислення. Якщо ще 100 років тому нормальним було будівництво будівлі з цегляними стінами без утеплення, то зараз практично будь-яка будівля потребує додаткового утеплення. У кожному проекті архітектури будинків, який робить Viktorov Architects, виконується розрахунок утеплення з урахуванням всіх шарів обраного пирога стіни, кількості вікон та теплопровідних елементів. У цій статті наведено зразкові товщини стін із різних матеріалів для забезпечення відповідності нормативним вимогам для міста Києва. Для чистоти експерименту в розрахунках на утеплення стін умовно прийнято одношарову стіну з даного матеріалу (у тому числі для тих випадків, де матеріал не є самонесучою конструкцією).
утеплитель для стен
Активний розвиток технологій виробництва синтетичних утеплювачів дає можливість застосовувати в проектах будівництва різноманітні за характеристиками утеплювачі. При виборі утеплювача для того чи іншого фрагмента варто спиратися на розуміння його властивостей та особливостей роботи у тому чи іншому місці конструкції будівлі.
материалы стен
Газобетон щільністю 200 кг/м3 як енергоефективний матеріал є хорошим за умови забезпечення паропроникності зовнішніх шарів. Керамзит навряд можна розглядати як ефективний сучасний утеплювач.
Ми бачимо, що дерев'яні каркасні будинки з товщиною бруса з сосни в 150-200 мм вимагають відповідно до діючих норм утеплення зовні.
кирпич для стен
Цегла - чудовий натуральний матеріал, але він в будь-якому випадку потребує додаткового утеплення.
мостики холода
Дані по металах представлені для розуміння суті поняття "місток холоду". Саме вони можуть нівелювати все утеплення будівлі. У всіх типах будівель є ризик появи містків холоду, через які будівля втрачає тепло, а господар — гроші. Мінімізувати цей ризик можна за рахунок якісного опрацювання архітектурних рішень у проекті будівництва. Ми бачимо, що застосування утеплювачів для стін та інших огороджувальних конструкцій стає обов'язковою умовою забезпечення нормативних вимог щодо теплоізоляції будівель усіх типів. Теплий будинок це не надлишкові витрати, а базова потреба для будь-якої будівлі в нашому кліматі. Чим краще утеплити будинок? На це питання немає однієї відповіді, оскільки вибір утеплювача для стін або інших частин будинку потрібно робити з урахуванням відповідності характеристик матеріалу утеплювача умов експлуатації тієї чи іншої частини будинку. Для кожної частини будинку та пирога конструкції підходить свій тип утеплювача. В архітектурному бюро Viktorov Architects ми займаємося розробкою продуманої архітектури та дизайну нерухомості для тих, хто цінує якість.

Хочете консультацію?
Інші статті