Зв'язатись

ПРОЕКТ МАГАЗИНУ

Маємо багатий досвід проектної роботи з топовоми брендами, торговими мережами та торгівельними центрами. Наші послуги включають не тільки розробку сучасного дизайну магазину, а й технічної документації для будівництва або реконструкції нерухомості. По всіх проектах ми надаємо експертний супровід замовника в навігації по дозвільних процедурах. що необхідні для реалізації будівельних робіт.

Особлива увага приділяється кошторису на будівництво (чи ремонт) та погодженню проектної документації з технічними службами замовника та орендодавця. Це забезпечує швидку реалізацію проекту без затримок та несподіваних витрат. З нашим комплексним підходом, ви отримуєте не лише проект сучасної торговільної нерухомісті, але й впевненість у його швидкій реалізації.

Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб обговорити ваш проект магазину та перетворити вашу візію на реальність.
Наші послуги
 • Перевірка ділянки/об'єкту нерухомості
  Перший крок до створення успішного магазину — вибір правильної локації. Ми допоможемо оцінити ділянку або будівлю на предмет її придатності для роміщення закладу торгівлі, з урахуванням всіх норм і законодавчих вимог.
 • Дизайн-проект
  Вирізняйтеся завдяки унікальному дизайну. Наша команда розробить для вас проект магазину, який не тільки відповідає всім функціональним вимогам, а й приваблює клієнтів своїм зовнішнім виглядом та комфортом у використанні.
 • Проектна документація
  Від ідеї до реалізації — ми забезпечимо вас всією необхідною проектною документацією, що відповідає всім стандартам та вимогам для якісного будівництва.
  У разі необхідності надамо позитивний експертний висновок.
 • Дозвільні процедури
  Технічна та юридична підтримка в дозвільних процедурах. Ми надаємо експертну допомогу та супровід при отриманні дозволів для будівництво магазину, допомагаючи вам уникнути бюрократичних складнощів.
 • Кошторис та тендер
  Ефективне планування бюджету є ключовим для будь-якого проекту. Ми допоможемо скласти детальний кошторис і організувати тендер, щоб знайти найкращого підрядника за оптимальною ціною.
 • Контроль за будівництвом
  Наші спеціалісти забезпечать контроль за всіма етапами будівництва магазину, гарантуючи дотримання проектних рішень, якості та термінів виконання робіт.
Інвестуючи в якісний проект, ви забезпечуєте своєму бізнесу перевагу на ринку. Наша команда експертів готова надати вам комплексну підтримку на кожному етапі — від концепції до контролю за виконанням будівельних робіт. Звертайтеся до нас за консультацією, щоб ваша інвестиція в будівництво стала запорукою успішного та прибуткового бізнесу.
ТЕЛЕФОНУЙТЕ І ОТРИМАЙТЕ ПРОПОЗИЦІЮ БЕЗКОШТОВНО
+ аналіз локації та документів
+ ідеї та пропозиції по концепції
+ консультація експертів
+ комерційна пропозиція
Які магазини ми проектували