Зв'язатись

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЧИ РЕКОНСТРУКЦІЯ

Замовнику будівництва
Вибір між капремонтом та реконструкцією часто стає ключовим при оновленні нерухомості. У цій статті ми розглядаємо, як ці процеси впливають на планування та реалізацію вашого проекту в Україні, де капітальний ремонт та реконструкція є на сьогодні одними із найбільш затребуваних видів будівельних робіт.

Ми створили зручну таблицю, щоб легко визначити потрібний тип робіт. Важливо розуміти, що як для реконструкції, так і для капітального ремонту, потрібно дотримуватись чітких правил та дозвільних процедур. Але деякі роботи можуть кваліфікуватись як поточний ремонт.
Типи об'єктів
Реконструкція
Капітальний ремонт
Технічне переоснащення
Зміна геометричних розмірів будівлі
Зміна функціонального призначення
Втручання в несучі конструкції
Втручання в огороджуючі констуркції (фасади)
Заміна або відновлення конструкцій чи інженерних
систем та обладнання
Благоустрій території
Зміна основних
техніко-економічних показників (БТІ)
Після ознайомлення з таблицею ви можете зрозуміти основні відмінності та вимоги до кожного типу робіт. Однак, реалізація вашого проекту вимагає глибоких знань та досвіду в архітектурі та інженерії. Ми пропонуємо безкоштовну консультацію, щоб обговорити ваш проект і допомогти визначити оптимальний шлях реалізації, зосереджуючись на максимальному збільшенні цінності вашої нерухомості. Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб ваша інвестиція стала вдалим кроком до зростання вашого бізнесу та цінності нерухомості.
Інші статті